Emocionālā inteliģence pozitīvai saskarsmei Drukāt

Programma sevī ietver sešus atsevišķus semināru moduļus. Piedāvājam iespēju apmeklēt gan visu programmu kopumā, gan arī atsevišķas semināru tēmas.

Mācību laikā būs iespēja apgūt dažādu veidu paņēmienus, kā izprast savu un kā izprast citu cilvēku rīcības motīvus. Programmas saturs sniegs iespēju pilnveidot prasmes darba organizācijas jautājumos: saskarsmē, komunikācijā, motivācijā, laika menedžmentā un sevis prezentēšanā.

Ar praktisku vingrinājumu un testu palīdzību katram klausītājam būs iespēja individuāli veikt personības pašizpēti, temperamenta un stresa noturības izpēti un vērtību orientāciju. Mācību laikā būs piedāvāta iespēja noteikt sev raksturīgo personības tipu un laika menedžmenta pieeju. Praktiskajās treniņnodarbībās  tiks attīstītas koučinga pielietošanas prasmes – darbs grupās, lomu spēles.

MĒRĶAUDITORIJA

Uzņēmumu un organizāciju darbinieki, kā arī jebkurš interesents.

KURSA SATURS

1. Efektīva saskarsme ikdienas darbā 8h;

2. Veiksmīgas komunikācijas priekšnosacījumi 4h;

3. Cilvēku tipi 4h;

4. Laika plānošana kā viens no stresa mazināšanas paņēmieniem 8h;

5. Koučings 8h;

6. Mūsdienīgas prezentācijas prasmes 4h.

KURSA ILGUMS

36 h, darba dienās no plkst.10:00 - 17:00

LEKTORI

Evija RozenlaukaMg.psych, Lietuvas Humānās un Eksistenciālās Psiholoģijas institūtā iegūta psihoterapeites kvalifikācija. Inčukalna novada Domes psiholoģe un SIA Senior Baltic, rezidence “Dzintara Melodija” psihologs, personāla atlases un apmācību vadītāja. Darbojas vairākās profesionālās organizācijās: Austrumeiropas Eksistenciālās Psihoterapijas Asociācija (AEPA) , Latvijas Psihoterapeitu biedrība, Latvijas Psihologu biedrība.

Evija Čeprova - Mg. iur., SIA “PersAt” valdes locekle, socionikas konsultante un pasniedzēja, personāla atlases projektu vadītāja, ar 13 gadu pieredzi personāla vadībā un juridisku konsultāciju sniegšanā.

Sandra Ošleja - Mg.oec. pasniedzēja, personiskās izaugsmes trenere. Sertificēts kaučs, studējusi koučingu American University of NLP. Ieguvusi profesionālā darba pieredzi finansu sektorā, pārdošanā un klientu apkalpošanā.

Daina Škuškovnika - Dr.psych docente, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas zinātņu katedras Lektore ar 16 gadu pieredzi semināru sagatavošanā un vadīšanā pašvaldību iestāžu vadītājiem un darbiniekiem.

Jolanta Brilte - MBA. Lektore Biznesa augstskolas Turība komercdarbības katedrā, publikāciju autore žurnālā „Bilance”. Lektore ar 8 gadu pieredzi semināru vadīšanā uzņēmumiem un organizācijām biroja vadības un lietvedības jomā. Darbojas vairākās profesionālās organizācijās: No 2012. gada – Latvijas ekonomikas asociācijas biedrs. No 2010. gada – Biznesa augstskola Turība asociācijā.

REZULTĀTS

Biznesa augstskolas Turība Profesionālās izaugsmes centra sertifikāts.

DALĪBAS MAKSA

EUR 269.00.  Maksā iekļauts PVN, mācību un izdales materiāli un kafijas pauze.

NORISES VIETA

SIA "Biznesa augstskola Turība" telpās Rīgā, Graudu ielā 68.

UZZIŅAS

Informācija pa tālruni: 67606101. e- pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
 
Profesionālās izaugsmes centrs, Powered by Joomla! and designed by SG web hosting, edited by Kleoo.lv