Negatīvās informācijas pozitīva komunikācija Drukāt

MĒRĶAUDITORIJA

Uzņēmumu un iestāžu darbinieki, kuriem Valsts un pašvaldību iestāžu darbinieki un amatpersonas, citi interesenti

 

KURSA SATURS

1. Izpratne par informācijas uztveres procesu un iemesliem, kas rada pretestību sniegtās informācijas uztverei. Būtiskākās kļūdas, ko pieļaujam negatīvas informācijas komunicēšanas procesā. Kāpēc rodas pretestība jau pašā sākumā, pat nedzirdot galveno vēstījumu?

2. Būtiskākie faktori, kas ietekmē komunikācijas partnera reakciju uz negatīvu informāciju. Finansiālā, emocionālā nestabilitāte. Dzīve ar militārā apdraudējuma sajūtu.

3. Negatīvas informācijas pasniegšana organizācijas ietvaros. Kā pasniegt jau sagaidāmi negatīvi uztvertu informāciju? Rakstīt vai runāt klātienē? Kā pasniegt negatīvu informāciju rakstiskā formā? Vai atsevišķam darbiniekam negatīvi uztveramas informācijas pasniegšana pieļaujama kolēģu klātbūtnē? Sarunas partnera negatīvās reakcijas iespējamie motīvi. Kā tos atpazīt un kā panākt neapmierinātības mazināšanos?

4. Negatīvas informācijas pasniegšana sabiedrībai. Kādi principi jāievēro sagatavojot sagaidāmi negatīvi uztvertus paziņojumus plašsaziņas līdzekļos (televīzija, prese, internets)?

 

KURSA ILGUMS

16 akadēmiskās stundas, divas dienas, plkst. 9:10 - 16:00


 

PASNIEDZĒJS

Daina Škuškovnika, Dr.psych

 

REZULTĀTS

Biznesa augstskolas Turība Profesionālās izaugsmes centra apliecība

 

DALĪBAS MAKSA

EUR 96.80 (tai skaitā PVN + izdales materiāli)

 

NORISES VIETA

SIA "Biznesa augstskola Turība" telpās Rīgā, Graudu ielā 68

 

UZZIŅAS

Informācija pa tālruni: 67606101. e- pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Organizējam specializētus seminārus un kursus viena uzņēmuma darbiniekiem.

 

 

 

 

 
Profesionālās izaugsmes centrs, Powered by Joomla! and designed by SG web hosting, edited by Kleoo.lv