Efektīva saskarsme ikdienas darbā Drukāt

Seminārā iegūsiet izpratni par pieciem emocionālās inteliģences komponentiem, to izpausmi darbībā, emociju lomu sarunās, konfliktu rašanās cēloņiem, stresa pārvarēšanu. Apmācības veicinās veidot pozitīvas attiecības ar kolēģiem, saprast un kontrolēt savas un komandas emocijas, izprast emociju ietekmi uz savu un kolēģu uzvedību, to nozīmi izvirzīto mērķu sasniegšanā.

MĒRĶAUDITORIJA

Uzņēmumu un organizāciju darbinieki un jebkurš interesents, kurš ikdienā strādā ar cilvēkresursiem.

KURSA SATURS

  1. Pirmā iespaida nozīme tālākai komunikācijai ar auditoriju.
  2. Personības struktūras, vajadzību un vērtību sistēmas pārzināšana kā virzītājspēks. Emocionālā intelekta un paškontroles nozīme saskarsmē.
  3. Emocionālā inteliģence, tās  galvenie aspekti: empātija, tolerance, emocijas, jūtas, paškontrole, to loma attiecību veidošanā un uzturēšana.
  4. "Mana attieksme" un kā tā ietekmē ikdienas procesus un sadarbību kolektīvā.
  5. Pozīcijas saskarsmē. Dzīves scenāriji. Attiecību veidi un to regulēšanas psiholoģiskie mehānismi.

KURSA ILGUMS

8 h, no plkst.10:00 - 16:00

DALĪBAS MAKSA

EUR 79.00.  Maksā iekļauts PVN, mācību un izdales materiāli un kafijas pauze

LEKTORS

Evija Rozenlauka - Psiholoģe, psihoterapeite, lektore. Ieguvusi maģistra un bakalaura grādus praktiskajā psiholoģijā. Lietuvas Humānās un Eksistenciālās Psiholoģijas institūtā iegūta psihoterapeites kvalifikācija. Pļavniekkalna sākumskolas  psiholoģe, SIA Senior Baltic, rezidence “Dzintara Melodija” psihologs, personāla atlases un apmācību vadītāja. Darbojas vairākās profesionālās organizācijās: Austrumeiropas Eksistenciālās Psihoterapijas Asociācija (AEPA) , Latvijas Psihoterapeitu biedrība un Latvijas Psihologu biedrība.

REZULTĀTS

Biznesa augstskolas Turība Profesionālās izaugsmes centra sertifikāts.

NORISES VIETA

SIA "Biznesa augstskola Turība" telpās Rīgā, Graudu ielā 68.

UZZIŅAS

Informācija pa tālruni: 67606101. e- pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 

 
Profesionālās izaugsmes centrs, Powered by Joomla! and designed by SG web hosting, edited by Kleoo.lv