6.kārtas aktualitātes

Projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" 6.kārtā mācības uzsākušas 44 grupas 22 programmās, kopskaitā 850 dalībnieki.
Šonedēļ mācības uzsāk pēdējās 6.kārtas grupas:
EFE-2 13.09.2021 Efektivitātes procesi organizācijā, mācības pirmdienās, otrdienās 18-21
DMS-5 14.09.2021 Digitālā mārketinga satura veidošana, mācības Ot 18-21
DMS-7 16.09.2021 Digitālā mārketinga satura veidošana, mācības Ce 18-21
JAVA-5 21.09.2021 Programmēšana Java, mācības Ot, Ce 18:30-21:30

9.kārtas jaunumi macibaspieaugusajiem.lv

Esam saņēmuši 1368 pieteikumus mācībām, pateicamies par izrādīto uzticību.

No mums saņemsiet šādas vēstules:
1. 16.maijā visiem izsūtīsim apstiprinājumu par pieteikuma saņemšanu – gan epastā, gan SMS. Ja 17.maijā neesat saņēmuši e-pastu, izskatiet arī mēstuļu mapi. Visdrošāk ir meklēt mapē "Visas vēstules (All mail)" ar atslēgvārdu Turība. Ja atradāt - pārvietojiet atrasto vēstuli uz prioritāro vēstuļu mapi. Ja neatradāt - pārbaudiet https://evide.macibaspieaugusajiem.lv norādīto edresi – vai tā ir pareiza. Kļūdaini norādīto edresi labojiet un atsūtiet arī uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Ja saņēmāt vēstuli, bet nesaņēmāt īsziņu, pārbaudiet https://evide.macibaspieaugusajiem.lv norādīto tālruņa numuru – vai tas ir pareizs. Kļūdaini norādīto numuru labojiet un atsūtiet arī uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

2. Līdz nedēļas beigām 21.05. visiem izsūtīsim pieejamos mācību laikus grupās un lūgsim norādīt jums derīgos laikus. Vēstulē būs visas instrukcijas;
3. Pēc rezultātu apkopošanas nākamnedēļ sāksim izsūtīt mācību līgumus parakstīšanai un apmaksai. Vēstulē būs visas instrukcijas;
4. Pirmajā mācību dienā (vai iepriekšējā vakarā) sūtīsim atgādinājumu par pirmo nodarbību un pieslēgšanās instrukcijas;

Visas četras (un tikai šīs četras) vēstules pavadīs īsziņa par to, ka epastā ir jaunumi.

Jums tagad jādara:
1. Sagatavojiet uzrādīšanai (salasāmi nofotografējiet vai ieskenējiet) vienu atestātu/diplomu/apliecību, kas apliecina vismaz vidējās izglītības iegūšanu. Ja visi dokumenti pazuduši, sazvaniet izglītības iestādi, viņi pastāstīs, kā pieprasīt izziņu. Šis dokuments būs jāiesniedz līdz līguma parakstīšanai, tādēļ sāciet meklēt jau tagad. Vēl nekur nesūtiet, instrukcijas sekos;
2. Sagatavojiet derīgu elektronisko parakstu. Mācību līgums pēc tā nosūtīšanas būs jāparaksta un mums jānogādā 2-3 darba dienu laikā, tādēļ iesakām to darīt ar elektronisko parakstu. Ja Jums vēl nav eparaksts (derīgs arī kvalificēts Smart ID), piesakieties tam jau šodien šeit: https://www.eparaksts.lv/lv/;
3. Ja laikā kopš pieteikuma iesniegšanas jums ir mainīts vārds vai uzvārds, lūdzu pirms līgumu drukāšanas sūtiet uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. dokumenta, kas apliecina datu maiņu, elektronisku kopiju (jaunais personas dokuments, laulības apliecība, tiesas lēmums u.tml.). Jebkādas izmaiņas personas datos varam veikt tikai pamatojoties uz dokumentu.

Jums NAV jādara:
1. Nesūtiet e-pastā savu izglītības dokumentu. To varēsiet ievietot mācību vietnē pēc pieejas kodu saņemšanas.
2. Nesūtiet e-pastā sava darba devēja rekvizītus rēķina izrakstīšanai. Tos varēsiet norādīt, kad saņemsiet no mums līgumu parakstīšanai.

Ja nesaņemat vēstules Inbox.lv
1. Atveriet pirmo vēstuli un izveidojiet filtru, lai visas vēstules no Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. nokļūtu ienākošajā mapē
2. Izslēdziet automātisku spam vēstuļu dzēšanu.
Vairāk informācijas šajās lapās
https://help.inbox.lv/category/10041/question/10361
https://help.inbox.lv/search?query=spam
https://help.inbox.lv/category/10057/question/10179

Biežākie jautājumi

Spiediet šeit, lai apskatītu programmas, kurās vēl ir brīvas vietas


Jautājumi par macibaspieaugusajiem.lv 7.kārtas norisi

Tad, kad mēs zināsim, cik daudz interesentu vēlās mācīties tieši šo programmu.

Kad noslēgsies pieteikšanās izglītības programmām, Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienestu un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi pārbaudīs jūsu atbilstību projekta mērķauditorijai. Tas varētu prasīt nedēļu-divas. Par rezultātu un tālākajiem soļiem viņi jums ziņos uz macibaspieaugusajiem.lv jūsu norādīto e-pastu.

Pēc tam sarakstu ar apstiprinātajām personām saņemsim arī mēs. Pēc tam mēs provizorisko grupu sarakstu saskaņosim ar Valsts izglītības attīstības aģentūru. Tas varētu prasīt vēl nedēļu.

Tad mēs ar jums sazināsimies, lai saskaņotu mācību laikus:

1) piedāvāsim konkrētus mācību laikus, ja būs paredzama tikai viena grupa noteiktās dienās, vai
2) vaicāsim jums pieejamos mācību laikus, ja tiks veidotas vairākas grupas vai arī būs pieejami alternatīvi mācību laiki.

 
 
Jā, varat. Ja pēc sekmīgas izglītības programmas vai studiju kursa pabeigšanas 3 gadu laikā uzsākat studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība studiju programmā, Jūs varat saņemt 10% atlaidi pirmā studiju gada maksai. Slēdzot studiju līgumu, uzrādiet apliecību par programmas pabeigšanu.
 
 

Pieteikšanās ir tikai ziņa izglītības iestādei, ka labprāt mācītos, ja izdosies vienoties par mācību grafiku. Tā neuzliek jums nekādas saistības un nauda nav jāmaksā. Ja nepieteiksieties, grupā netiksiet pat tad, ja grupa nokomplektēsies.

 
 

Visās programmās mācības notiks tikai tiešsaistē (online).

 
 

Jā, no projekta laikā var mācīties divas reizes neatkarīgi no pieteikšanās kārtu skaita, taču vienlaicīgi iespējams mācīties tikai vienā izglītības programmā. Pieteikties varat ne ātrāk kā mēnesi pēc iepriekšējā kursa pabeigšanas, piemēram - ja iepriekšējās mācības beidzās 29.decembrī, tad 7.kārtā varat pieteikties no 29.janvāra.

 
 

Kontaktnodarbības notiks tikai tiešsaistē (online).

Katras programmas aprakstā ir minēts stundu skaits klātienē t.i., nodarbības tiešsaistē ar pasniedzējiem un arī stundu skaits neklātienē, t.i., patstāvīgais darbs mājās. Parasti pēc katras tiešsaistes nodarbības dalībniekiem ir patstāvīgais darbs ar termiņu līdz nākamajai nodarbībai.

 

Kā tiks organizēta prakse programmas Nekustamā īpašuma tirdzniecība un apsaimniekošana (Namu pārzinis) ietvaros?

 

Kopējais programmas stundu skaits ir 960, no kurām klātienē 472 stundas (tajā skaitā kvalifikācijas prakse 240 stundas) un neklātienē (patstāvīgais darbs mājās) 488 stundas.

Visu informāciju par praksi, tās laikā veicamajiem uzdevumiem izstāstīsim pirmajā nodarbībā. Prakse ir jāiziet pie kāda konkrēta nama apsaimniekotāja vai uzņēmumā, kas darbojas šajā jomā. Rekomendējam kursantiem pašiem atrast prakses vietu.

Kā pārliecināties, ka esmu piereģistrējies kursiem?

 

Par savu pieteikumu variet pārliecināties, pieslēdzoties E vidē https://evide.macibaspieaugusajiem.lv/  

Atveriet un apskatieties sadaļu "Mani pieteikumi"- tur varēsiet redzēt, vai tiešām esat reģistrēti kursiem.

E-pastu ar  pieteikuma apstiprinājumu saņemsiet nedaudz vēlāk, iesakām pārbaudīt arī SPAM mapi jūsu e pastā.

 

 

Mācību sākums paredzēts 2022.gada martā-aprīlī. Kad saņemsim no VIAA apstiprināto pieteikumu sarakstu, sazināsimies ar jums par iespējamiem mācību laikiem.

 
 

Mācību plānojums būs atkarīgs no interesentu un grupu skaita. Bāzes plānojums vienas grupas gadījumā ir viens vai divi darbdienu vakari plkst. 18-21. Vairāku grupu gadījumā, iespējams, piedāvāsim laikus arī sestdienu/svētdienu rītos 9-12 vai 12-15. Liela interesentu skaita gadījumā var būt pieejami arī darbadienu rīti, piemēram, plkst. 9-12.

 

Drīzumā mācības uzsāks šādas VIAA 5.kārtas grupas:

Datums Programma Kursa garums Grupa
21.01.2021.-17.06.2021. Datu analīze un pārskatu sagatavošana (ar priekšzināšanām) 20 tiešsaistes nodarbības ceturtdienās, 18-21 DAP-10
26.01.2021.-29.06.2021. Datu analīze un pārskatu sagatavošana (bez priekšzināšanām) 20 tiešsaistes nodarbības otrdienās, 18-21 DAP-9
26.01.2021.-15.06.2021 Digitālā mārketinga satura veidošana 20 tiešsaistes nodarbības otrdienās/pirmdienās 18-21 DMS-3
03.02.2021.-05.05.2021. Digitālās prasmes ar priekšzināšanām 20 tiešsaistes nodarbības pirmdienās, trešdienās 18-21 DPA-2

Ja projekta ietvaros esi pieteicies kādā no šīm programmām citā izglītības iestādē, bet nenokomplektējas grupa vai nepiemēroti mācību laiki, piesakies šeit līdz grupas mācību sākumam!

Informācija pa tālruni: 67606101, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 
Īstenojam apmācības  ESF līdzfinansētā projektā  “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” (Nr. 8.4.1.0/16/I/001)

Par mums

Kas mēs esam:

Profesionālās izaugsmes centrs interesentiem ļauj iegūt nepieciešamās zināšanas konkurētspējas paaugstināšanai. Mēs organizējam profesionālās pilnveides programmas, tālākizglītības programmas un dažādus kursus.

Katru gadu mūsu centrā jaunas zināšanas un prasmes apgūst vairāk nekā 1000 klientu. Mēs sadarbojamies ar Nodarbinātības valsts aģentūru un daudziem uzņēmumiem, piedāvājot plašu mācību programmu klāstu. Nodarbības apmeklē gan Nodarbinātības valsts aģentūras kursu klausītāji, gan uzņēmumu un iestāžu darbinieki, t.sk. arī vadošie darbinieki kā arī privātpersonas.

Centra pastāvēšanas laikā ir izstrādātas vairāk nekā 200 programmas profesionālai apmācībai, 20 programmas pieaugušo neformālai izglītībai un vairāki desmiti komerckursu un semināru programmu. Pašlaik Profesionālās izaugsmes centrā ir spēkā esošas vairāk nekā 40 licencētas dažādas izglītības programmas.

Papildus izglītības programmām Profesionālās izaugsmes centrs organizē seminārus par aktuāliem jautājumiem uzņēmējdarbībā, izmaiņām likumdošanā un citiem sabiedriskiem procesiem. Darba gaitā ir radīta laba materiāli tehniskā bāze kvalitatīva mācību procesa norisei un izveidots kompetentu lektoru, pieredzējušu praktiķu un attiecīgās nozares profesionāļu ekspertu kolektīvs.

Pašnovērtējuma ziņojums 2012

Pašnovērtējuma ziņojums 2016

Pašnovērtējuma ziņojums 2016 - 2

Pašnovērtējuma ziņojums 2018

Ko mēs piedāvājam:

  • Iegūt jaunas zināšanas un prasmes;
  • Satikt līdzīgi domājošus cilvēkus un atklāt, ka iespējas ir daudz plašākas nekā līdz šim domāji;
  • Profesionālo apmācību;
  • Kvalifikācijas paaugstināšanu;
  • Pārkvalifikāciju;
  • Apmācības pēc uzņēmuma pasūtījuma.

Tuvāko kursu saraksts

Datums Programma Kursa garums Cena EUR
18.05.-14.06. Vizuālo materiālu veidošana ar Canva un Photopea  20 darbdienas 389.00
2023.gada maijs Būvniecības plānošana un organizēšana  10 tikšanās reizes 480.00
2023.gada maijs Digitālā mārketinga satura veidošana  21 tikšanās reizes 512.00
2023.gada maijs Koučings un supervīzija  8 tikšanās reizes 360.00
2023.gada maijs Radošās industrijas: Foto  8 tikšanās reizes 360.00
2023.gada maijs Efektīva personālvadība  18 tikšanās reizes  480.00
2023.gada maijs Digitālais mārketings  20 tikšanās reizes  512.00
2023.gada 18.,19. maijs Pacientu datu aizsardzība  8 akadēmiskās stundas 60.00
2023.gada maijs Projektu vadība  10 tikšanās reizes 360.00
2023.gada 18.aprīlis Microsoft Excel un PowerPoint  15 tikšanās reizes  *Bezmaksas

Informācija pa tālruni: 20040047, 67606101, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par macibaspieaugusajiem.lv 9.kārtas norisi
Visās programmās mācības notiks tikai tiešsaistē (online).

Kontaktnodarbības notiks tikai tiešsaistē (online).

Katras programmas aprakstā ir minēts stundu skaits klātienē t.i., nodarbības tiešsaistē ar pasniedzējiem un arī stundu skaits neklātienē, t.i., patstāvīgais darbs mājās. Parasti pēc katras tiešsaistes nodarbības dalībniekiem ir patstāvīgais darbs ar termiņu līdz nākamajai nodarbībai. Mājas darbu izpilde, tāpat kā nodarbību apmeklējums, ir obligāts nosacījums līdzfinansējuma par mācībām saņemšanai.

Mācību sākums paredzēts laikā no 2023.gada 25.maija līdz 22.jūnijam.
Tiklīdz būs skaidrs, kurā laikā un grupā varat mācīties, mēs epastā nosūtītsim mācību līgumu, mācību grafiku un rēķinu (10% no kopējās kursu cenas). Ja trīs darbdienu laikā nogādāsiet mums parakstītu līgumu un apmaksāsiet rēķinu, jums būs garantēta vieta mācību grupā.

Kā var parakstīt un nogādāt līgumu?
Ērtākais un ieteicamākais līguma parakstīšanas veids ir ar drošu elektronisko parakstu. Šādi parakstītu līguma datni vienkārši nosūtiet mums atpakaļ epastā.
Ja jums nav kvalificēta elektroniskā paraksta (eparaksts, personas apliecība ar e-ID, kvalificēts Smart-ID, eparaksts Moblie), ļoti iesakām pieteikt šo pakalpojumu jau šodien http://mobile.eparaksts.lv/. Tas ir bezmaksas pakalpojums, bet līguma parakstīšana var prasīt vairāk par nedēļu, ja būs izveidojusies rinda. Tādēļ piesakiet e-parakstu jau tagad!

Vēstulē, ar kuru saņemsiet rēķinu, būs saite uz ievadformu, kurā varēsiet norādīt maksātāja rekvizītus. Pēc rekvizītu ievades tajā pašā dienā saņemsiet rēķinu ar jūsu norādītajiem maksātāja rekvizītiem. Tomēr ņemiet vērā - rēķina ar darba devēja rekvizītiem ieguve nepagarina līdzfinansējuma apmaksas termiņu. Tādēļ, ja paredzams, ka samaksa no darba devēja var kavēties, termiņā samaksājiet paši. Pēc tam, kad būs samaksājis arī darba devējs, dodiet ziņu, un jūsu iemaksāto summu atgriezīsim.

Jā, varat. Ja pēc sekmīgas izglītības programmas vai studiju kursa pabeigšanas 3 gadu laikā uzsākat studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība studiju programmā, Jūs varat saņemt 10% atlaidi pirmā studiju gada maksai. Slēdzot studiju līgumu, uzrādiet apliecību par programmas pabeigšanu.