Par mums

Kas mēs esam:

Profesionālās izaugsmes centrs interesentiem ļauj iegūt nepieciešamās zināšanas konkurētspējas paaugstināšanai. Mēs organizējam profesionālās pilnveides programmas, tālākizglītības programmas un dažādus kursus.

Katru gadu mūsu centrā jaunas zināšanas un prasmes apgūst vairāk nekā 1000 klientu. Mēs sadarbojamies ar Nodarbinātības valsts aģentūru un daudziem uzņēmumiem, piedāvājot plašu mācību programmu klāstu. Nodarbības apmeklē gan Nodarbinātības valsts aģentūras kursu klausītāji, gan uzņēmumu un iestāžu darbinieki, t.sk. arī vadošie darbinieki kā arī privātpersonas.

Centra pastāvēšanas laikā ir izstrādātas vairāk nekā 200 programmas profesionālai apmācībai, 20 programmas pieaugušo neformālai izglītībai un vairāki desmiti komerckursu un semināru programmu. Pašlaik Profesionālās izaugsmes centrā ir spēkā esošas vairāk nekā 40 licencētas dažādas izglītības programmas.

Papildus izglītības programmām Profesionālās izaugsmes centrs organizē seminārus par aktuāliem jautājumiem uzņēmējdarbībā, izmaiņām likumdošanā un citiem sabiedriskiem procesiem. Darba gaitā ir radīta laba materiāli tehniskā bāze kvalitatīva mācību procesa norisei un izveidots kompetentu lektoru, pieredzējušu praktiķu un attiecīgās nozares profesionāļu ekspertu kolektīvs.

Pašnovērtējuma ziņojums 2012

Pašnovērtējuma ziņojums 2016

Pašnovērtējuma ziņojums 2016 - 2

Pašnovērtējuma ziņojums 2018

Ko mēs piedāvājam:

  • Iegūt jaunas zināšanas un prasmes;
  • Satikt līdzīgi domājošus cilvēkus un atklāt, ka iespējas ir daudz plašākas nekā līdz šim domāji;
  • Profesionālo apmācību;
  • Kvalifikācijas paaugstināšanu;
  • Pārkvalifikāciju;
  • Apmācības pēc uzņēmuma pasūtījuma.