Datorzinības

Datorzinības

Mācības 6.kārtā ir noslēgušās. 7.kārtas programmu apskatei spiediet uz šī teksta

Tips - Studiju kurss

Kursa saturs:

1. Informācija un tās apstrāde
2. Datu un ierīču drošība, tīkla drošība
3. Digitālā komunikācija
4. Digitālais satura veidošana un rediģēšana
5. Programmatūras un aparatūras tipiskas problēmas, to novēršana
6. Mājaslapu izstrādes pamati
7. Viedtālrunis un planšetes
8. Datora sastāvdaļas un to pielietošana
9. Tīmekļa etiķete, maksas un bezmaksas lietojumprogrammas

Apjoms - 120 stundas. Nodarbības tiešsaistē - 80 stundas, patstāvīgais darbs (mājasdarbs) - 40 stundas. Klātienē uz skolu nav jābrauc.

Pasniedzēji

Patriks Morevs, Mg.math.

 

Līdzfinansējums

Līdzfinansējumu 10% apmērā var segt arī darba devējs vai cita juridiska vai fiziska persona. Maksājums jāveic tikai pēc līguma noslēgšanas par mācībām konkrētā grupā ar noteiktu mācību grafiku. Pieteikšanās laikā nekādi maksājumi nav jāveic.

Mācību sākums un laiks

Mācības sāksies augustā vai septembrī - atkarībā no pieteikumu un grupu skaita. Mācību grafiku saskaņošanu sāksim pēc apstiprināto pretendentu saraksta saņemšanas no VIAA, kad būs skaidrs, cik grupas veidosies. Pirmās grupas mācību laiks parasti ir darbdienas vakars 18-21, otrā un trešā grupas var mācīties arī sestdienās vai darbdienu rītos - atkarībā no pieprasījuma.

 

Atsauksmes

DZ-1 grupa, attālinātā mācību kārta:
Es šajā kursā saņēmu papildus zināšanas kuras noderēs gan darbā, gan ārpus tā. Man ļoti patika, tas ka pasniedzējs bija ļoti atsaucīgs un izpalīdzīgs un sakidrojot tēmu minēja konkrētus gadījumus no dzīve lai vieglāk apgūt vielu.
Saņēmu, ko cerēju. Visvairāk patika, ka pasniedzējs spēja atbildēt uz visiem jautājumiem un vienmēr palīdzēja
Saņēmu daudz noderīgas informācijas, par kurām iepriekš nebiju dzirdējusi un saskārusies. Paniedzējs dalījās ar saviem materiāliem un savām zināšanām, pat papildus, ja kādam bija tāda nepieciešamība.
praktiskie darbi
Jā, principā saņēmu cerēto, vienīgais, ka es biju cerējis, ka kursi mazliet vairāk būs orjentēti arī uz Apple tehnikas pielietošanu, bet tik un tā, viss bija labi. Vislabāk patika tas, ka uzzināju par daudz tiešsaistē pieejamām iespējām.
Tas, ka sapratu mājas lapas veidošanas pamatprincipus, tas arī bija mans mērķis, apmeklējot šos kursus!
Guvu plašāku ieskatu tehnoloģijās. Vislabāk patika mājas lapu veidošana.
Saņemtā informācija noteikti noderēs manā darbā. Turpināšu pārskatīt lekciju materiālus. Datorlietas ļoti strauji attīstās, tāpēc ļoti noder kursi. Patika 17-18 lekcija par komp. pārvaldīšanu un programmām. Par mājas lapu izveidi skatīšos atsevišķi.
Jā. Tika parādīts teorētisko zināšanu praktiskais pielietojums.
Es saņēmu pat vairāk, nekā cerēju. Kursā bija patīkami mācīties, interesanta, noderīga informācija, ļoti labs pasniedzējs.
Jā. It īpaši patika dalīšanās ar iemaņām, pieredzi.
Guvu daudz derīgu un vērtīgu informāciju reizē ar personīgām atziņām par to , kas padodas viegli un pie kā jāpiestrādā nopietnāk . Ļoti patika pasniedzēja P.Moreva brīvais , sirsnīgais lekciju stils ar individuālu pieeju katram . Paldies !
pat vairāk nekā cerēju! Paldies liels!
Gaidīju mazliet ko vairāk par Wordpres.
jā, saņēmu, pašai negaidīti visinteresantākais bija programēšanas valodu pamati
Jā, saņēmu sev noderīgu informāciju gan darbam, gan privāti. Vislabāk patika mājas lapas veidošana.
Vislabāk patika mājaslapas veidošana un darbs ar serveriem, jo tas bija kas jauns un iepriekš nezināms.
Esmu ļoti apmierināta ar mācībām. Ikdienas darbā varēšu pielietot iegūtās zināšanas. Visvairāk patika par mājaslapu izstrādi, jo iepriekš pilnīgi neko par to nezināju.
Ne visai - biju cerējusi plašāku ieskatu tieši datora lietošanā un iestatījumu izmantošanā iegūt.
Bija dažas interesantas, aktuālas tēmas - par mājas lapām, bilžu labotāju, bet bija tēmas, kurām varēja veltīt daudz mazāk laika, piemeram, virtuālai mašīnai,serveriem.

 

Jautājumi?

Zvaniet 20040047
Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par macibaspieaugusajiem.lv 9.kārtas norisi
Visās programmās mācības notiks tikai tiešsaistē (online).

Kontaktnodarbības notiks tikai tiešsaistē (online).

Katras programmas aprakstā ir minēts stundu skaits klātienē t.i., nodarbības tiešsaistē ar pasniedzējiem un arī stundu skaits neklātienē, t.i., patstāvīgais darbs mājās. Parasti pēc katras tiešsaistes nodarbības dalībniekiem ir patstāvīgais darbs ar termiņu līdz nākamajai nodarbībai. Mājas darbu izpilde, tāpat kā nodarbību apmeklējums, ir obligāts nosacījums līdzfinansējuma par mācībām saņemšanai.

Mācību sākums paredzēts laikā no 2023.gada 25.maija līdz 22.jūnijam.
Tiklīdz būs skaidrs, kurā laikā un grupā varat mācīties, mēs epastā nosūtītsim mācību līgumu, mācību grafiku un rēķinu (10% no kopējās kursu cenas). Ja trīs darbdienu laikā nogādāsiet mums parakstītu līgumu un apmaksāsiet rēķinu, jums būs garantēta vieta mācību grupā.

Kā var parakstīt un nogādāt līgumu?
Ērtākais un ieteicamākais līguma parakstīšanas veids ir ar drošu elektronisko parakstu. Šādi parakstītu līguma datni vienkārši nosūtiet mums atpakaļ epastā.
Ja jums nav kvalificēta elektroniskā paraksta (eparaksts, personas apliecība ar e-ID, kvalificēts Smart-ID, eparaksts Moblie), ļoti iesakām pieteikt šo pakalpojumu jau šodien http://mobile.eparaksts.lv/. Tas ir bezmaksas pakalpojums, bet līguma parakstīšana var prasīt vairāk par nedēļu, ja būs izveidojusies rinda. Tādēļ piesakiet e-parakstu jau tagad!

Vēstulē, ar kuru saņemsiet rēķinu, būs saite uz ievadformu, kurā varēsiet norādīt maksātāja rekvizītus. Pēc rekvizītu ievades tajā pašā dienā saņemsiet rēķinu ar jūsu norādītajiem maksātāja rekvizītiem. Tomēr ņemiet vērā - rēķina ar darba devēja rekvizītiem ieguve nepagarina līdzfinansējuma apmaksas termiņu. Tādēļ, ja paredzams, ka samaksa no darba devēja var kavēties, termiņā samaksājiet paši. Pēc tam, kad būs samaksājis arī darba devējs, dodiet ziņu, un jūsu iemaksāto summu atgriezīsim.

Jā, varat. Ja pēc sekmīgas izglītības programmas vai studiju kursa pabeigšanas 3 gadu laikā uzsākat studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība studiju programmā, Jūs varat saņemt 10% atlaidi pirmā studiju gada maksai. Slēdzot studiju līgumu, uzrādiet apliecību par programmas pabeigšanu.