Efektivitātes procesi organizācijā

Efektivitātes procesi organizācijā

Mācības 6.kārtā ir noslēgušās. 7.kārtas programmu apskatei spiediet uz šī teksta

Tips - Studiju kurss

Kursa saturs:

1. Stratēģija, organizācijas struktūra, lietderīgums un efektivitāte – kopējā un atšķirīgā izpratne. Mūsdienu mainīgās organizācijas. Kvalitātes un kontroles rīku prezentēšana.
2. Efektivitātes procesu vadība: būtība un tendences. Uzskaites sistēmu izmantošana.
3. Visa veida zudumu samazināšana. Pamatpieejas: 6 sigmas, Toyota Way, kaizen, 5S, Lean. Datorikas izmantošana sistēmu attēlošanā.
4. Ergonomika darbā. Darba vietas iekārtošanas principi. Izklājlapu izmantošana plānošanā.
5. Laika menedžments. Darba psiholoģija – pārskats. Stresa mazināšana darba vietā. Uzskaites sistēmas izveide, laika uzskaites speciālajās programmās.

Apjoms - 80 stundas. Nodarbības tiešsaistē - 40 stundas, patstāvīgais darbs (mājasdarbs) - 40 stundas. Klātienē uz skolu nav jābrauc.

Pasniedzēji

Zane Driņķe, Ph.D.

 

Līdzfinansējums

Līdzfinansējumu 10% apmērā var segt arī darba devējs vai cita juridiska vai fiziska persona. Maksājums jāveic tikai pēc līguma noslēgšanas par mācībām konkrētā grupā ar noteiktu mācību grafiku. Pieteikšanās laikā nekādi maksājumi nav jāveic.

Mācību sākums un laiks

Mācības sāksies augustā vai septembrī - atkarībā no pieteikumu un grupu skaita. Mācību grafiku saskaņošanu sāksim pēc apstiprināto pretendentu saraksta saņemšanas no VIAA, kad būs skaidrs, cik grupas veidosies. Pirmās grupas mācību laiks parasti ir darbdienas vakars 18-21, otrā un trešā grupas var mācīties arī sestdienās vai darbdienu rītos - atkarībā no pieprasījuma.

 

Jautājumi?

Zvaniet 20040047