Integrētā mārketinga komunikācija

Integrētā mārketinga komunikācija

Mācības 6.kārtā ir noslēgušās. 7.kārtas programmu apskatei spiediet uz šī teksta

Tips - Studiju kurss

Kursa saturs:

1. Mārketinga komunikācijas komplekss. Mārketinga komunikācijas kompleksa darbības principi un process
2. IMK elementi, plānošanas principi organizācijā, tendences
3. Reklāma - tās līdzekļi un funkcijas, tekstu veidošana, tendences. Reklāmas ievietošana sociālajos medijos.
4. Sabiedriskās attiecības no IMK viedokļa, tendences, pielietojums interneta vidē. Galvenie sabiedrisko attiecību instrumenti. Noieta veicināšana, mērķi un veidi
5. Tiešās pārdošanas pamatprincipi. Tiešās pārdošanas raksturojums no IMK viedokļa, tās plusi un mīnusi. Pārdošanas prezentāciju sagatavošana. E-veikala izveide.
6. Alternatīvais mārketings sociālajos medijos.
7. Zīmolvedība kā komunikācijas pamatelements. Zīmolvedība interneta vidē, tajā skaitā sociālajos medijos
8. Digitālās integrētās mārketinga komunikācijas kampaņas plānošana, stratēģijas

Apjoms - 160 stundas. Nodarbības tiešsaistē - 80 stundas, patstāvīgais darbs (mājasdarbs) - 80 stundas. Klātienē uz skolu nav jābrauc.

Pasniedzēji

Jolanta Derkevica-Pilskunga, Ph.D.

 

Līdzfinansējums

Līdzfinansējumu 10% apmērā var segt arī darba devējs vai cita juridiska vai fiziska persona. Maksājums jāveic tikai pēc līguma noslēgšanas par mācībām konkrētā grupā ar noteiktu mācību grafiku. Pieteikšanās laikā nekādi maksājumi nav jāveic.

Mācību sākums un laiks

Mācības sāksies augustā vai septembrī - atkarībā no pieteikumu un grupu skaita. Mācību grafiku saskaņošanu sāksim pēc apstiprināto pretendentu saraksta saņemšanas no VIAA, kad būs skaidrs, cik grupas veidosies. Pirmās grupas mācību laiks parasti ir darbdienas vakars 18-21, otrā un trešā grupas var mācīties arī sestdienās vai darbdienu rītos - atkarībā no pieprasījuma.

 

Atsauksmes

IMK grupa, attālinātā mācību kārta:
Saņēmu vairāk kā biju gaidījusi, ieguvu daudz jaunu zināšanu. Patika grupu darbi, patika darboties praktiski un pasniedzējas sniegtie piemēri (palīdzēja izprast "sauso" teoriju labāk).
Pasniedzēja lieliska, neko pielikt neko atņemt. Ļoti labi iesaista studentus lekcijās un sniedz ļoti daudz piemērus no dzīves. Kā arī pats kurss seko līdzi tendencēm un netiek izmantotas nekādas novecojušas metodes.
Ieguvu jaunas zināšanas sev nezināmā jomā
Interaktivitāte
Saņēmu daudz vairāk ka cerēju - gan fundamentālu mārektinga pamatu, gan pēdējās tendeces, gan tehnoloģijas, gan radošuma avotus.
Kursa kvalitāte pārsniedza manas ekspektācijas, īpaši jaudīgās pasniedzējas dēļ!
Saņēmu pat vairāk. Kurss ir ļoti plašs, labi, ka ir papildus materiāli
pasniedzēja :) daudz noderīgās informācijas, praktiskie piemēri
Uzteicama pasniedzējas komunikācija. Daudzpusīga informācija un mūsdienīga satura izklāsts.
Esmu ieguvusi vairāk kā plānoju. Vislabāk patika reāli piemēri no pasniedzējas dzīves.
Profesionāli sagatavots kursu saturs, profesionāla pasniedzēja
Pilniba sanemu to, ko gaidiju. Fantastiski forsa pasniedzeja. Patika viss kopuma, pat skumji, ka beidzas sis kurss.
Jā, un vēl vairāk! Vislabāk patika praktiskie piemēri, diskusijas.
Jā, saņēmu stratēģisku ieskatu komunikācijas veidošanā. Man patika kursa ērtums - mācies jebkur un noskaties atkārtojumu jebkad! Praktiski un ērti!
Man vislabāk patika Jolanta, viņas praktiskie piemēri, dažādi materiāli, kuri noder ikdienas darbam. Jolanta ir ļoti zinoša un patīkama. Labs humors.
Saņēmu vairāk nekā cerēju. Praktiski darbi, kas bija balstīti uz pasnedzejas dziļam zināšanām un praksi
Jā, mūsu lektore. Izcila personība!
Pasniedzējas atraktīvais darba stils, ieteikumi, atsaucība
Saņēmu cerēto sistēmisko skatu uz IMK un aktualizāciju risinājumiem/ kanāliem
Jolanta ir brīnišķīga pasniedzēja, bija liels prieks aizvadīt šo kursu. Esmu priecīga, ka tiem pieteicos!
Saņēmu. Patika pasniedzējas praktiskie piemēri.
Saņemtais pārsniedza ekspektācijas. Pasniedzēja ļoti draudzīga un pacietīga, pretimnākoša. Uzsvars tika likts uz praktisko, nevis teorētisko. Plašs apskatāmo tēmu spektrs. Kompetents pasniedzējs savā jomā, kas labi orientējas jaunākajās tendencēs.
Jā, tika saņemts. Ļoti novērtēju pasniedzējas profesionalitāti, spēju noturēt kursantu uzmanību attālināto mācību laikā. Ļoti svarīgi, ka pie visām tēmām tika minēti praktiski, reāli piemēri, kas ļoti palīdz uztvert konkrēto jautājumu.
Ļoti patika tas, ka teorija tika apvienota ar praksi. Mājasdarbi un noslēguma darbs nostiprināja iegūtās zināšanas. Pasniedzēja gan zināšanu ziņā, gan attiekmes ziņā, gan pasniegšanas veida ziņā bija ideāla!
saņēmu vairāk kā cerēju, esmu ļoti apmierināta
Interesantas nodarbības, daudz jauna aktuāla informācija. Jauns impuls vēlmei atgriesties mārketinaga/reklāmas nozarē. Pastāvēs, kas mainīsies!
Jā, un vēl vairāk! Jolanta ir lieliska pasniedzēja, patika, ka nebija tikai teorētiski izklāstīts, bet ļoti daudz arī praktiski jāstrādā.

 

Jautājumi?

Zvaniet 20040047
Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par macibaspieaugusajiem.lv 9.kārtas norisi
Visās programmās mācības notiks tikai tiešsaistē (online).

Kontaktnodarbības notiks tikai tiešsaistē (online).

Katras programmas aprakstā ir minēts stundu skaits klātienē t.i., nodarbības tiešsaistē ar pasniedzējiem un arī stundu skaits neklātienē, t.i., patstāvīgais darbs mājās. Parasti pēc katras tiešsaistes nodarbības dalībniekiem ir patstāvīgais darbs ar termiņu līdz nākamajai nodarbībai. Mājas darbu izpilde, tāpat kā nodarbību apmeklējums, ir obligāts nosacījums līdzfinansējuma par mācībām saņemšanai.

Mācību sākums paredzēts laikā no 2023.gada 25.maija līdz 22.jūnijam.
Tiklīdz būs skaidrs, kurā laikā un grupā varat mācīties, mēs epastā nosūtītsim mācību līgumu, mācību grafiku un rēķinu (10% no kopējās kursu cenas). Ja trīs darbdienu laikā nogādāsiet mums parakstītu līgumu un apmaksāsiet rēķinu, jums būs garantēta vieta mācību grupā.

Kā var parakstīt un nogādāt līgumu?
Ērtākais un ieteicamākais līguma parakstīšanas veids ir ar drošu elektronisko parakstu. Šādi parakstītu līguma datni vienkārši nosūtiet mums atpakaļ epastā.
Ja jums nav kvalificēta elektroniskā paraksta (eparaksts, personas apliecība ar e-ID, kvalificēts Smart-ID, eparaksts Moblie), ļoti iesakām pieteikt šo pakalpojumu jau šodien http://mobile.eparaksts.lv/. Tas ir bezmaksas pakalpojums, bet līguma parakstīšana var prasīt vairāk par nedēļu, ja būs izveidojusies rinda. Tādēļ piesakiet e-parakstu jau tagad!

Vēstulē, ar kuru saņemsiet rēķinu, būs saite uz ievadformu, kurā varēsiet norādīt maksātāja rekvizītus. Pēc rekvizītu ievades tajā pašā dienā saņemsiet rēķinu ar jūsu norādītajiem maksātāja rekvizītiem. Tomēr ņemiet vērā - rēķina ar darba devēja rekvizītiem ieguve nepagarina līdzfinansējuma apmaksas termiņu. Tādēļ, ja paredzams, ka samaksa no darba devēja var kavēties, termiņā samaksājiet paši. Pēc tam, kad būs samaksājis arī darba devējs, dodiet ziņu, un jūsu iemaksāto summu atgriezīsim.

Jā, varat. Ja pēc sekmīgas izglītības programmas vai studiju kursa pabeigšanas 3 gadu laikā uzsākat studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība studiju programmā, Jūs varat saņemt 10% atlaidi pirmā studiju gada maksai. Slēdzot studiju līgumu, uzrādiet apliecību par programmas pabeigšanu.