Būvniecības plānošana un organizēšana

Kursa mērķis:
Iepazīstināt ar būvniecības projektu saturu, projekta organizēšanas kārtību, būvlaukumā nepieciešamās izpilddokumentācijas aizpildīšanas un kontroles tiesiskajiem un praktiskajiem aspektiem atbilstoši normatīvo aktu prasībām, kā arī projektu vadības rīka MS Project praktiska apgūšana..

Pieteikties

Mērķauditorija:
Būvdarbu vadītāji, būvuzraugi, būvinspektori, būvuzņēmēji, būvinženieri, pašvaldību būvvalžu darbinieki, būvniecības darbu tāmētāji u.c. ieinteresētās personas.

Kursa saturs:
1. Projekta vadības jēdzieni: (8 ak.st.)
• Projekta būtība un veidi
• Projektu vadība
• Projektu dzīves cikls

2. Projektu iniciācija un plānošana: (10 ak.st.)
• Iniciācija
• Plānošana
• Tīkla plānošana
• Projektu kvalitātes un risku vadība (risku plānošanas veidne).
• Organizatoriskā struktūra.
• Projekta vadītājs un komanda.

3. Projekta realizēšana un pabeigšana: (6 ak.st.)

4. Praktiskais darbs datorklasē (16 ak.st.) ar  MS Project 2016 vai alternatīvas MS Project

Apjoms: 40 akadēmiskās stundas:

• nodarbības tiešsaistē - 24 stundas, darba dienu vakaros plkst.18.00-21.00,
• praktiskās nodarbības - darbs datorklasē 16 stundas – 4 sestdienas pa 4 ak.st. plkst.9.00- 12.00 vai 3 sestdienas pa 8 ak.st. plkst. 9.00-14.00

Rezutāts: Biznesa augstskolas Turība apliecība.

Dalības maksa: EUR 480.00
Norises vieta: teorētiskā sadaļa tiešsaistē, praktiskās nodarbības SIA "Biznesa augstskola Turība" telpās Rīgā, Graudu ielā 68.
Apjoms - 40 akadēmiskās stundas. 4 nodarbības tiešsaistē  un 6 nodarbības klātienē ar licencēto programmu MS Project. 

Mācību sākums un laiks: Tiešsaistes nodarbības  vienu reizi nedēļā plkst. 18:00-21:10. 
Jautājumi?

Zvaniet 20040047; 67606101; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par macibaspieaugusajiem.lv 9.kārtas norisi
Visās programmās mācības notiks tikai tiešsaistē (online).

Kontaktnodarbības notiks tikai tiešsaistē (online).

Katras programmas aprakstā ir minēts stundu skaits klātienē t.i., nodarbības tiešsaistē ar pasniedzējiem un arī stundu skaits neklātienē, t.i., patstāvīgais darbs mājās. Parasti pēc katras tiešsaistes nodarbības dalībniekiem ir patstāvīgais darbs ar termiņu līdz nākamajai nodarbībai. Mājas darbu izpilde, tāpat kā nodarbību apmeklējums, ir obligāts nosacījums līdzfinansējuma par mācībām saņemšanai.

Mācību sākums paredzēts laikā no 2023.gada 25.maija līdz 22.jūnijam.
Tiklīdz būs skaidrs, kurā laikā un grupā varat mācīties, mēs epastā nosūtītsim mācību līgumu, mācību grafiku un rēķinu (10% no kopējās kursu cenas). Ja trīs darbdienu laikā nogādāsiet mums parakstītu līgumu un apmaksāsiet rēķinu, jums būs garantēta vieta mācību grupā.

Kā var parakstīt un nogādāt līgumu?
Ērtākais un ieteicamākais līguma parakstīšanas veids ir ar drošu elektronisko parakstu. Šādi parakstītu līguma datni vienkārši nosūtiet mums atpakaļ epastā.
Ja jums nav kvalificēta elektroniskā paraksta (eparaksts, personas apliecība ar e-ID, kvalificēts Smart-ID, eparaksts Moblie), ļoti iesakām pieteikt šo pakalpojumu jau šodien http://mobile.eparaksts.lv/. Tas ir bezmaksas pakalpojums, bet līguma parakstīšana var prasīt vairāk par nedēļu, ja būs izveidojusies rinda. Tādēļ piesakiet e-parakstu jau tagad!

Vēstulē, ar kuru saņemsiet rēķinu, būs saite uz ievadformu, kurā varēsiet norādīt maksātāja rekvizītus. Pēc rekvizītu ievades tajā pašā dienā saņemsiet rēķinu ar jūsu norādītajiem maksātāja rekvizītiem. Tomēr ņemiet vērā - rēķina ar darba devēja rekvizītiem ieguve nepagarina līdzfinansējuma apmaksas termiņu. Tādēļ, ja paredzams, ka samaksa no darba devēja var kavēties, termiņā samaksājiet paši. Pēc tam, kad būs samaksājis arī darba devējs, dodiet ziņu, un jūsu iemaksāto summu atgriezīsim.

Jā, varat. Ja pēc sekmīgas izglītības programmas vai studiju kursa pabeigšanas 3 gadu laikā uzsākat studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība studiju programmā, Jūs varat saņemt 10% atlaidi pirmā studiju gada maksai. Slēdzot studiju līgumu, uzrādiet apliecību par programmas pabeigšanu.