Datu apstrāde, analīze un vizualizācija ar Microsoft Excel un PowerPoint

*BEZMAKSAS Datu apstrāde, analīze un vizualizācija ar Microsoft Excel un PowerPoint

Pieteikties

Iegūstamais DigComp līmenis: 4

Sasniedzamie mācīšanās rezultāti (iegūstamās prasmes):
"Sniegt informāciju un zināšanas, kas nepieciešamas darbā ar lieliem datu apjomiem, statistikas datiem, dažāda nolūka teksta un skaitliskiem datiem, dažādiem failu formātiem:
-Attīstīt prasmes iegūt datus no dažādiem avotiem un pareizi tos noformēt un saglabāt
-Attīstīt prasmes strādāt ar datu tabulām
-Attīstīt matemātisko funkciju lietošanas prasmes, lietot konkrētas matemātiskās, statistikas un finanšu matemātikas funkcijas
-Attīstīt prasmes strādāt ar grafikiem, diagrammām, rakurstabulām (Pivot Tables) un rakursdiagrammām
-Attīstīt prasmes eksportēt datus dažādos failu formātos"


Galvenās tēmas:
-Datu veidi, datu struktūra
-Darbs ar lieliem datu apjomiem
-Darbs ar diagrammām un datu vizuālo noformējumu
-Darbs ar formulām, funkcijām un loģikas elementi
-Rakurstabulas (Pivot Tables) un rakursdiagrammas
-Datu ieguve un analīze
-Diagrammu pārnese uz prezentāciju
-Datu un vizuālā materiāla animācijas iespējas


Pasniedzēja: Dace Amsone Mg.Sc.Soc.
 
KAD?
17.04.-05.06.2023., pirmd., trešd. plkst. 18:00-21:00
18.04.-06.06.2023. Otrd., cet. plkst 18:00-21:00

22.04.-10.06.2023. Sestdienās plkst. 9:00-15:00
KUR? tiešsaistē

Mērķis
Apmācības mērķis ir veicināt bezdarba riskam pakļauto personu nepārtrauktu zināšanu un prasmju pilnveidošanu, paaugstinot to konkurētspēju darba tirgū.

Mērķa grupa: Bezdarba riskam pakļautas personas, t.i.:
-nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kurš sasniedzis 50 gadu vecumu
-nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kuram ir darba tirgus prasībām nepietiekama izglītība vai prasmes
-nodarbinātā persona vai pašnodarbinātais, kuram noteikta invaliditāte, vai prognozējama invaliditāte, vai persona pēc pārejošas darbnespējas, kas nepārtraukti ilgusi vismaz četrus mēnešus


Mācības notiks Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros, izmantojot kuponu metodi.

Bezmaksas Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) kuponam PIESAKIES TE: https://ej.uz/dv4w 

*Ja vēlaties mācīties bez NVA kupona, kursa cena EUR 389.63

Zvaniet 20040047; 67606101; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par macibaspieaugusajiem.lv 9.kārtas norisi
Visās programmās mācības notiks tikai tiešsaistē (online).

Kontaktnodarbības notiks tikai tiešsaistē (online).

Katras programmas aprakstā ir minēts stundu skaits klātienē t.i., nodarbības tiešsaistē ar pasniedzējiem un arī stundu skaits neklātienē, t.i., patstāvīgais darbs mājās. Parasti pēc katras tiešsaistes nodarbības dalībniekiem ir patstāvīgais darbs ar termiņu līdz nākamajai nodarbībai. Mājas darbu izpilde, tāpat kā nodarbību apmeklējums, ir obligāts nosacījums līdzfinansējuma par mācībām saņemšanai.

Mācību sākums paredzēts laikā no 2023.gada 25.maija līdz 22.jūnijam.
Tiklīdz būs skaidrs, kurā laikā un grupā varat mācīties, mēs epastā nosūtītsim mācību līgumu, mācību grafiku un rēķinu (10% no kopējās kursu cenas). Ja trīs darbdienu laikā nogādāsiet mums parakstītu līgumu un apmaksāsiet rēķinu, jums būs garantēta vieta mācību grupā.

Kā var parakstīt un nogādāt līgumu?
Ērtākais un ieteicamākais līguma parakstīšanas veids ir ar drošu elektronisko parakstu. Šādi parakstītu līguma datni vienkārši nosūtiet mums atpakaļ epastā.
Ja jums nav kvalificēta elektroniskā paraksta (eparaksts, personas apliecība ar e-ID, kvalificēts Smart-ID, eparaksts Moblie), ļoti iesakām pieteikt šo pakalpojumu jau šodien http://mobile.eparaksts.lv/. Tas ir bezmaksas pakalpojums, bet līguma parakstīšana var prasīt vairāk par nedēļu, ja būs izveidojusies rinda. Tādēļ piesakiet e-parakstu jau tagad!

Vēstulē, ar kuru saņemsiet rēķinu, būs saite uz ievadformu, kurā varēsiet norādīt maksātāja rekvizītus. Pēc rekvizītu ievades tajā pašā dienā saņemsiet rēķinu ar jūsu norādītajiem maksātāja rekvizītiem. Tomēr ņemiet vērā - rēķina ar darba devēja rekvizītiem ieguve nepagarina līdzfinansējuma apmaksas termiņu. Tādēļ, ja paredzams, ka samaksa no darba devēja var kavēties, termiņā samaksājiet paši. Pēc tam, kad būs samaksājis arī darba devējs, dodiet ziņu, un jūsu iemaksāto summu atgriezīsim.

Jā, varat. Ja pēc sekmīgas izglītības programmas vai studiju kursa pabeigšanas 3 gadu laikā uzsākat studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība studiju programmā, Jūs varat saņemt 10% atlaidi pirmā studiju gada maksai. Slēdzot studiju līgumu, uzrādiet apliecību par programmas pabeigšanu.