Negatīvās informācijas pozitīva komunikācija

MĒRĶAUDITORIJA

Uzņēmumu un iestāžu darbinieki, kuriem Valsts un pašvaldību iestāžu darbinieki un amatpersonas, citi interesenti

KURSA SATURS

  1. Izpratne par informācijas uztveres procesu un iemesliem, kas rada pretestību sniegtās informācijas uztverei. Būtiskākās kļūdas, ko pieļaujam negatīvas informācijas komunicēšanas procesā. Kāpēc rodas pretestība jau pašā sākumā, pat nedzirdot galveno vēstījumu?
  2. Būtiskākie faktori, kas ietekmē komunikācijas partnera reakciju uz negatīvu informāciju. Finansiālā, emocionālā nestabilitāte. Dzīve ar militārā apdraudējuma sajūtu.
  3. Negatīvas informācijas pasniegšana organizācijas ietvaros. Kā pasniegt jau sagaidāmi negatīvi uztvertu informāciju? Rakstīt vai runāt klātienē? Kā pasniegt negatīvu informāciju rakstiskā formā? Vai atsevišķam darbiniekam negatīvi uztveramas informācijas pasniegšana pieļaujama kolēģu klātbūtnē? Sarunas partnera negatīvās reakcijas iespējamie motīvi. Kā tos atpazīt un kā panākt neapmierinātības mazināšanos?
  4. Negatīvas informācijas pasniegšana sabiedrībai. Kādi principi jāievēro sagatavojot sagaidāmi negatīvi uztvertus paziņojumus plašsaziņas līdzekļos (televīzija, prese, internets)?

KURSA ILGUMS

16 akadēmiskās stundas, divas dienas, plkst. 9:10 - 16:00

PASNIEDZĒJS

Daina Škuškovnika, Dr.psych

REZULTĀTS

Biznesa augstskolas Turība Profesionālās izaugsmes centra apliecība

DALĪBAS MAKSA

EUR 96.80 (tai skaitā PVN + izdales materiāli)

NORISES VIETA

SIA "Biznesa augstskola Turība" telpās Rīgā, Graudu ielā 68

UZZIŅAS

Informācija pa tālruni: 67606101. e- pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Organizējam specializētus seminārus un kursus viena uzņēmuma darbiniekiem.