9.kārtas jaunumi macibaspieaugusajiem.lv

Esam saņēmuši 1368 pieteikumus mācībām, pateicamies par izrādīto uzticību.

No mums saņemsiet šādas vēstules:
1. 16.maijā visiem izsūtīsim apstiprinājumu par pieteikuma saņemšanu – gan epastā, gan SMS. Ja 17.maijā neesat saņēmuši e-pastu, izskatiet arī mēstuļu mapi. Visdrošāk ir meklēt mapē "Visas vēstules (All mail)" ar atslēgvārdu Turība. Ja atradāt - pārvietojiet atrasto vēstuli uz prioritāro vēstuļu mapi. Ja neatradāt - pārbaudiet https://evide.macibaspieaugusajiem.lv norādīto edresi – vai tā ir pareiza. Kļūdaini norādīto edresi labojiet un atsūtiet arī uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Ja saņēmāt vēstuli, bet nesaņēmāt īsziņu, pārbaudiet https://evide.macibaspieaugusajiem.lv norādīto tālruņa numuru – vai tas ir pareizs. Kļūdaini norādīto numuru labojiet un atsūtiet arī uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

2. Līdz nedēļas beigām 21.05. visiem izsūtīsim pieejamos mācību laikus grupās un lūgsim norādīt jums derīgos laikus. Vēstulē būs visas instrukcijas;
3. Pēc rezultātu apkopošanas nākamnedēļ sāksim izsūtīt mācību līgumus parakstīšanai un apmaksai. Vēstulē būs visas instrukcijas;
4. Pirmajā mācību dienā (vai iepriekšējā vakarā) sūtīsim atgādinājumu par pirmo nodarbību un pieslēgšanās instrukcijas;

Visas četras (un tikai šīs četras) vēstules pavadīs īsziņa par to, ka epastā ir jaunumi.

Jums tagad jādara:
1. Sagatavojiet uzrādīšanai (salasāmi nofotografējiet vai ieskenējiet) vienu atestātu/diplomu/apliecību, kas apliecina vismaz vidējās izglītības iegūšanu. Ja visi dokumenti pazuduši, sazvaniet izglītības iestādi, viņi pastāstīs, kā pieprasīt izziņu. Šis dokuments būs jāiesniedz līdz līguma parakstīšanai, tādēļ sāciet meklēt jau tagad. Vēl nekur nesūtiet, instrukcijas sekos;
2. Sagatavojiet derīgu elektronisko parakstu. Mācību līgums pēc tā nosūtīšanas būs jāparaksta un mums jānogādā 2-3 darba dienu laikā, tādēļ iesakām to darīt ar elektronisko parakstu. Ja Jums vēl nav eparaksts (derīgs arī kvalificēts Smart ID), piesakieties tam jau šodien šeit: https://www.eparaksts.lv/lv/;
3. Ja laikā kopš pieteikuma iesniegšanas jums ir mainīts vārds vai uzvārds, lūdzu pirms līgumu drukāšanas sūtiet uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. dokumenta, kas apliecina datu maiņu, elektronisku kopiju (jaunais personas dokuments, laulības apliecība, tiesas lēmums u.tml.). Jebkādas izmaiņas personas datos varam veikt tikai pamatojoties uz dokumentu.

Jums NAV jādara:
1. Nesūtiet e-pastā savu izglītības dokumentu. To varēsiet ievietot mācību vietnē pēc pieejas kodu saņemšanas.
2. Nesūtiet e-pastā sava darba devēja rekvizītus rēķina izrakstīšanai. Tos varēsiet norādīt, kad saņemsiet no mums līgumu parakstīšanai.

Ja nesaņemat vēstules Inbox.lv
1. Atveriet pirmo vēstuli un izveidojiet filtru, lai visas vēstules no Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. nokļūtu ienākošajā mapē
2. Izslēdziet automātisku spam vēstuļu dzēšanu.
Vairāk informācijas šajās lapās
https://help.inbox.lv/category/10041/question/10361
https://help.inbox.lv/search?query=spam
https://help.inbox.lv/category/10057/question/10179
Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par macibaspieaugusajiem.lv 9.kārtas norisi
Visās programmās mācības notiks tikai tiešsaistē (online).

Kontaktnodarbības notiks tikai tiešsaistē (online).

Katras programmas aprakstā ir minēts stundu skaits klātienē t.i., nodarbības tiešsaistē ar pasniedzējiem un arī stundu skaits neklātienē, t.i., patstāvīgais darbs mājās. Parasti pēc katras tiešsaistes nodarbības dalībniekiem ir patstāvīgais darbs ar termiņu līdz nākamajai nodarbībai. Mājas darbu izpilde, tāpat kā nodarbību apmeklējums, ir obligāts nosacījums līdzfinansējuma par mācībām saņemšanai.

Mācību sākums paredzēts laikā no 2023.gada 25.maija līdz 22.jūnijam.
Tiklīdz būs skaidrs, kurā laikā un grupā varat mācīties, mēs epastā nosūtītsim mācību līgumu, mācību grafiku un rēķinu (10% no kopējās kursu cenas). Ja trīs darbdienu laikā nogādāsiet mums parakstītu līgumu un apmaksāsiet rēķinu, jums būs garantēta vieta mācību grupā.

Kā var parakstīt un nogādāt līgumu?
Ērtākais un ieteicamākais līguma parakstīšanas veids ir ar drošu elektronisko parakstu. Šādi parakstītu līguma datni vienkārši nosūtiet mums atpakaļ epastā.
Ja jums nav kvalificēta elektroniskā paraksta (eparaksts, personas apliecība ar e-ID, kvalificēts Smart-ID, eparaksts Moblie), ļoti iesakām pieteikt šo pakalpojumu jau šodien http://mobile.eparaksts.lv/. Tas ir bezmaksas pakalpojums, bet līguma parakstīšana var prasīt vairāk par nedēļu, ja būs izveidojusies rinda. Tādēļ piesakiet e-parakstu jau tagad!

Vēstulē, ar kuru saņemsiet rēķinu, būs saite uz ievadformu, kurā varēsiet norādīt maksātāja rekvizītus. Pēc rekvizītu ievades tajā pašā dienā saņemsiet rēķinu ar jūsu norādītajiem maksātāja rekvizītiem. Tomēr ņemiet vērā - rēķina ar darba devēja rekvizītiem ieguve nepagarina līdzfinansējuma apmaksas termiņu. Tādēļ, ja paredzams, ka samaksa no darba devēja var kavēties, termiņā samaksājiet paši. Pēc tam, kad būs samaksājis arī darba devējs, dodiet ziņu, un jūsu iemaksāto summu atgriezīsim.

Jā, varat. Ja pēc sekmīgas izglītības programmas vai studiju kursa pabeigšanas 3 gadu laikā uzsākat studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība studiju programmā, Jūs varat saņemt 10% atlaidi pirmā studiju gada maksai. Slēdzot studiju līgumu, uzrādiet apliecību par programmas pabeigšanu.